YANGIN PAZARSPOR'A DÖNÜYOR MU?
Pazarspor'da Haziran ayında yapılacak kongrenin günü belli oldu. Onursal Başkan Hüseyin Yangın'ın takımı 2. Lig'e taşıyacak bir yönetimle geri döneceği belirtildi.


05 Haziran 2011 Pazar
Pazarspor’un olağan genel kurul tarihi belli oldu.

18 Haziran Cumartesi günü yapılması kararlaştırılan olağan genel kurul çoğunluk sağlanamadığı takdirde 25 Haziran Cumartesi günü saat 11.00’de Pazarspor Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek.

Pazarspor’da Onursal Başkan Hüseyin Yangın’ın takımı teslim alıp yeniden 2. Lig’e taşımaya hazırlandığı öğrenildi.

Yangın’ın güçlü ve elini taşın altına sokacak, kulübü ayağa kaldıracak bir yönetim arzuladığı; böyle bir ekibin kurulması halinde de kongrede başkanlığı kabul ederek takımı 2. Lig’e taşımak için kolları sıvayacağı belirtildi.

YANGIN: "ÇALIŞMA İÇERİSİNDEYİM"
Pazarspor Onursal Başkanı Hüseyin Yangın, yaptığı açıklamada, bu anlamda bir çalışma içerisinde olduğunu ifade ederek, "Henüz bu anlamda bir karar vermedim. Ancak, bir iradeyi görme anlamında çalışma içerisindeyim. Ben güçlü ve Pazarspor’u 2. Lig’e taşıma iradesine sahip çıkacak bir anlayışa hayır demem. Başkanlık yapacaksam hem kulübün kurumsal anlamda hem de başarı anlamında hedefleri olması gerekiyor. Bu da benim tek başıma yapacağım bir şey değil. Mutlaka ilkönce kamuoyunun buna inanması ve istemesi sonra da belediyesi, siyaseti, sivil toplum kuruluşlarının 2. Lig’e çıkma iradesini ortaya koyması gerekiyor" ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler : Pazarspor , Hüseyin Yangın
    
 
  Savasır Günday (07.06.2011 15:15:11)
  Kaptan Pazar Sporun senin tecrübene ihtiyacı var, yerini bıraktığın genç ekip takımı iyi yerlere taşıdı onlarla bereber daha iyi yerlere götüreceğinden süphemiz yok, Biz sana inanıyoruz.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7325 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  15  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost