KAYMAKAM GÜNEY'DEN İADE-İ ZİYARET
Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, daha önce kendisini ziyarette bulunan siyasi parti temsilcilerine ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyarette bulundu.02 Şubat 2010 Salı

5 ay önce Sivas’ın Yıldızeli ilçesi Kaymakamlığından Pazar Kaymakamlığına atanan Ümit Hüseyin Güney, göreve başlaması nedeniyle kendisine ziyaretlerde bulunan sivil topluk kuruluşları ile kurumlara iade-i ziyaretlerde bulunuyor.

Pazar’ın önemli sivil toplum kuruluşları bulunduğuna dikkat çeken Kaymakam Güney, “Göreve başladığımız dönemde gerçekleştirilen ziyaretler ve ilçemizi tanıma yönünde geçen 5 ayın sonunda hem iade-i ziyarette bulunmak ve hem de sorunların takibi, değerlendirmesi ile yeniden ele alınması anlamında sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya geldik. Kurumların akabinde esnaflarımız ve vatandaşlarımızla da bir araya gelip sorunlarımızı dertleşecek, birlikte çareler üreteceğiz” dedi.

Kaymakam Güney, bugünkü ziyaretlerini Pazar Şoförler Odası, Minibüsçüler Kooperatifi, Ticaret Odası, Taşıyıcılar Kooperatifi, Ziraat Odası, siyasi partiler ve Halk Eğitim Kursları’na gerçekleştirdiğini de kaydetti.

Siyasi Partilerin ilçe başkanları ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri de, Kaymakam Güney’in kendilerini ziyaret etmesinden dolayı son derece memnun olduklarını ifade edip, Pazar’ın kalkınması için Kaymakamla birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söylediler.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1727 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  24  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost