CUMHURİYET MAHALLESİ'NDE BETONLAMA
Pazar Belediyesi, hava şartlarının düzelmesi ile yol betonlaşma çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Cumhuriyet Mahallesi yolu betonla kaplandı.


21 Haziran 2011 Salı
Pazar Belediyesi hizmet ataklarını sürdürüyor. Yazla birlikte yol çalışmalarına ağırlık veren Pazar Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Cami yolu Taptopi mevkisinde betonlaşma çalışmasını tamamladı.

Yaklaşık 400 metre beton çalışması yapılan yoldan istifade edecek olan vatandaşlar adına mahalle muhtarı Recep Ali Köseoğlu, "Bu yol yağmurlu zamanlarda ve kış aylarında çamur deryasına dönüşüyordu. Yer yer meydana gelen su birikintileri yüzünden bu yoldan işleyen halkımız çok zorluk çekiyordu. Özellikle de öğrenciler için bu yol çile yolu olmuştu. Belediyemiz sorunumuza duyarsız kalmayıp yolumuzu betonlaştırdı. Mahallem adına Belediye Başkanımız Ahmet Basa'ya ve katkısı olan herkese teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Özellikle kış aylarında sıkıntı veren yolun betonlaşması ile mahalle halkının ihtiyacını çözümlemenin huzurunu yaşadığını ifade eden Belediye Başkanı Ahmet Basa, "Hava şartları düzelince, plan içinde tasarladığımız mahallelerde yol çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda, planımız içinde Cumhuriyet Mahallesi’nin cami yolunda 400 metre betonlaşma çalışması yaparak tamamladık. Yapıcı olmanın ve kalıcı hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Mahalle halkına ve Pazar’ımıza hayırlı olsun" dedi.


Anahtar Kelimeler : Betonlama Çalışması , Pazar Cumhuriyet Mahallesi
    
 
  enver bul (26.06.2011 14:24:05)
  yapılan çalışmalar çok güzel ancak aynı duyarlılığı ve hizmeti aşağı soğuksu- buloğlu mahallesi içinde yapılsa daha iyi hizmet olacağı inancındayım
 
  turgut öztürk (23.06.2011 13:51:24)
  selam pazarım vallah benım görüşüm cumhurrıyet mahalesı çok güzel bır ısımm ve şimdıkte cumhurrıyetı sağlamlaştırmışlar çok güzel oldu bence kaşke cumhurıyete böyle sayıp çıkabılsekkk
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6525 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  25  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost