5.SPOR ŞENLİĞİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜNE DAVET
İlçe Kaymakamlığı ve Pazar Belediyesi tarafından bu yıl 5.'si düzenlenen Spor Şenliği Doğa Yürüyüşü etabı için Verçenik yaylası Kapılı göllere doğa yürüyüşü gerçekleştirilecek.


20 Haziran 2011 Pazartesi
Geçen yıl Çeymakçur yaylası büyük Karadeniz Gölüne düzenlenen doğa yürüyüşü bu yıl Verçenik dağı eteklerindeki kapılı göllere düzenlenecek.

Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, etrafında 10’a yakın gölün bulunduğu bir tarafı İspir’e, bir tarafı Kaçkar’a diğer bir tarafı Tatos ve Çiçekli vadilerine bakan sayısız tabii güzelliklerin gözlemlenebileceği Verçenik dağı eteklerindeki kapılı göllere gezi düzenleneceğini, gezinin isteğe göre günü birlik ve konaklamalı olarak isteyen herkesin katılabileceğini belirtti.

Güney, 25 Haziran 2011 günü saat 08.00’da Pazar Kaymakamlığı önünden hareket ile başlayacak gezinin tüm yöre halkına açık olduğunu belirterek, "Katılımcıların sadece yiyecek, giyecek ve konaklamak isteyenler için çadır ihtiyaçlarını karşılamaları yeterli olacaktır. Günü birlik katılımcılar için; Hava ve doğa şartlarına uygun giyecek ve günlük yiyecekleriyle, konaklamalı katılımcılar için ise; Hava ve doğa şartlarına uygun giyecek. Gece konaklamaya uygun giyecek. 3-4 öğünlük yiyecek ile kişi sayısı kapasiteli çadır, mat, uyku tulumu ve fener gibi eşyaları yanlarında bulundurmaları yeterli olacaktır" şeklinde konuştu.


Anahtar Kelimeler : Pazar 5. Spor Şenliği , Doğa Yürüyüşü
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5128 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  17  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost