VOLEYBOLDA FİNALİSTLER BELLİ OLDU
Pazar 5. Spor Şenliği kapsamında düzenlenen Kurumlar arası Voleybol Turnuvası’nda finalistler belli oldu.


11 Haziran 2011 Cumartesi
Pazar Kaymakamlığı ve Pazar Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği şenlik çerçevesinde kurumlar arası Voleybol Turnuvası Pazar Mehmet Akif Pirim Kapalı Spor Salonu'nda bugün Ziraat Odası ile Pazar Çay Fabrikası ve Pazarspor ile İlçe Jandarma Komutanlığı arasında oynanan yarıfinal karşılaşmalarından sonra finalistler belli oldu.

Ziraat Odası - Pazar Çay Fabrikası’na 16-25/ 13-25 / 18-25 setlerle 3-0 mağlup olunca, Pazar Çay Fabrikası final oynamaya hak kazanan ilk takım oldu.

Günün ikinci maçında ise Pazarspor ile İlçe Jandarma Komutanlığı karşı karşıya geldi. Pazarspor – Jandarma Komutanlığını 25-12 / 25- 17 / 25-22 setlerle 3-0 yenince final oynayacak ikinci takım oldu.

13 Mayıs Pazartesi günü saat 18.00’da Ziraat Odası ile Jandarma Komutanlığı takımları arasında üçüncülük maçı oynanacak. Aynı gün saat 19.00’da Pazarspor ile Pazar Çay Fabrikası takımları arasında oynanacak final müsabakasında ise voleybol turnuvasının şampiyonu belli olacak.

Pazar İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Tezcan, çok çekişmeli ve zevkli geçmesi beklenen final müsabakalarına tüm sporseverleri beklediklerini söyledi.


Anahtar Kelimeler : Pazar 5. spor şenliği , pazar voleybol turnuvası
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4162 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  20  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost