PAZARSPOR'DA KONGRE 25 HAZİRAN'DA
Pazarspor, 25 Haziran'da yapılacak kongrede yönetimini yenileyecek. Başkan Mustafa Taşkın, bir üst lige yükselme zamanının geldiğini söyledi.


15 Haziran 2011 Çarşamba
18 Haziran’da kongre kararının alındığı Pazarspor’da 25 Haziran günü çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak genel kurulda Hüseyin Yangın başkanlığında, takımı bir üst lige taşıyacak yeni ve güçlü bir yönetimin oluşturulması bekleniyor.

Pazarspor Başkanı Mustafa Taşkın, kendisinin kulübü en zor dönemde teslim alıp hedefe oynayan bir ekip olarak teslim edeceğini belirterek, "2. Lig’den 3. Lig’e düşmüş, moral motivasyonunu, heyecanını kaybetmiş bir takımı alıp ilk senemizde Play Off’a yükselme başarısını elde ettik. Geçtiğimiz sezon ise çok kötü bir başlangıç yapmamıza rağmen toparlayıp zirveye oynayan bir takım haline geldik. Bugün artık Pazarspor’un gerçek yeri olan 2. Lig’e yükselme zamanının geldiğine inanıyorum. Mevcut kadromuzu koruyup yapılacak nokta transferlerle bunu gerçekleştirmek çok da zor bir konu değil. Ancak ekonomik olarak güçlü, geniş yelpazede bir yönetim oluşturulması gerekiyor. Onursal başkanımız Sayın Hüseyin Yangın şu anda bir çalışma yürütüyor. Bizler de kendisine bu konuda sonuna kadar destek olacağız. Yeter ki Pazarspor arzuladığımız 2. Lig’e yeniden yükselsin" dedi.

Başkan Taşkın, kendisinin bu dönemde dinleneceğini de kaydederek, Pazarspor’un başarısı için yeni gelecek yönetime de elinden gelen tüm desteği sağlayacağını kaydetti.


Anahtar Kelimeler : Pazarspor Kongresi
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3102 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  20  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost