PAZAR’DA ÇOK AMAÇLI SALON HİZMETE AÇILDI
İlçemiz Pazar'da Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'nin Hemşin yolu 4. kilometre üzerinde yeni yaptırdığı çok amaçlı salon törenle hizmete açıldı.


03 Haziran 2011 Cuma
Açılış kurdelesini Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Rize AK Parti Milletvekili adayı Hasan Karal, Rize CHP Milletvekili Adayı Başar Cumbul ve Pazar SS 53/8 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanını Adnan Akkaya birlikte kesti.

İlçe halkı tarafından en çok talep konusu olan düğün salonun da düğün, nişan ve toplantı randevularının alımına başlandı. İlk düğün töreni 20 Haziran’da yapılacak. Pazar’ın en büyük düğün salonu olma özelliğini taşıyan salon; gerek ses, ışık ve dekoruyla gerekse verilen hizmetle açılışa katılan davetlilerden tam not aldı.

Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, öncelikle ilçede böyle güzel bir tesisisin açılışını yapmaktan çok memnun olduğunu belirterek , "Pazar SS 53/8 Tarımsal Kalkınma Kooperatifimiz her zaman örnek çalışmalarıyla bölgemizde hizmet veren, yanında olmaya çalıştığımız bir müessese. Ortak çalışmanın ve dayanışmanın bir ürünü olarak bugün güzel bir eserin açılışı için bir araya geldik. Hem ilçemizin ihtiyaç duyduğu sosyal aktivitelerin gerçekleştirilebileceği bir mekân hizmete giriyor hem de kooperatifimiz, güzel bir gelir kaynağına ve sürekli akara kavuşuyor. Tesisimizin güzel başlangıçlara vesile olmasını diliyorum. İlçe halkına kültürel, sanatsal alanda ev sahipliği yapmasını temenni ediyorum. Hizmetleri yapanlara şükranlarımı sunarken, merasimimize katılanlara teşekkür ederim" şeklinde konuştu.


Pazar SS 53/8 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Adnan Akkaya ise, Pazar halkının desteği ile daha çok hizmetler yapacaklarını belirterek, "Gençlerin mutluluklarına ilk adımlarını daha güzel, daha hoş bir ortamda atmalarını sağlamak amacıyla açmış olduğumuz 500 kişi kapasiteli çok amaçlı düğün salonumuzda Pazarlılara en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Ayrıca düğün ve nişan törenlerinin yanı sıra yemekli toplantılar, konferanslar ve çeşitli organizasyonların da yapılacağı nezih bir ortamı hizmete açmaktan büyük mutluluk duymaktayız" dedi.


Anahtar Kelimeler : Pazar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi , Pazar SS 53/8
    
 
  Aziz Şatıroğlu (03.06.2011 20:29:51)
  Kooperatif başkanının ve yönetim üyelerinin aynı hassasiyeti işyeri çalışanları üzerinde göstermesini beklerdim. Başka şirketler üzerinde sigortalı gösterip kooperatifte işçi çalıştırmasını buda yetmez gibi zorla istifa dilekçesi imzalatıp işçilerini halen çalıştırmasını şiddetle kınıyorum.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 16970 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  16  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost