PAZAR MYO İLK MEZUNLARINI VERDİ
Rize Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu ilk mezunlarını verdi.


10 Haziran 2011 Cuma
Pazar Meslek Yüksekokulu salonunda düzenlenen mezuniyet törenine, AK Parti İstanbul Milletvekili Nusret Bayraktar, Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Hemşin Kaymakamı Faruk Erdem, Denizcilik Müsteşarı Hasan Naiboğlu, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Rize Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz, Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Turan Yüksek, dekanlar, öğretim üyeleri ile veliler ve öğrenciler katıldı.

Pazar Meslek Yüksekokul Müdürü Turan Yüksek, törende yaptığı konuşmada, 55 öğrencinin mezun olduğunu belirterek, mezun olan öğrencilerin okulun ilk mezunları olduğunu söyledi.

Okul birincisi olan Aysun Reis ise ailesine ve öğretim üyelerine teşekkür ederek, arkadaşlarına iş yaşamlarında başarı diledi.

Törende öğrencilere diplomaları, dereceye giren öğrencilerden okul birincisi Aysun Reis'e, ikinci Sami Ülküsever'e ve üçüncü Melek Özkan'a Doğasal Çay Sanayi Ticaret Limitet şirketinin katkılarıyla protokol tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Tören sonunda öğrenciler keplerini havaya atarak mezun olmanın sevincini yaşadı.


Anahtar Kelimeler : Pazar Meslek Yüksek Okulu , Pazar MYO Mezuniyet töreni , Pazar Meslek Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni
    
 
  Hayrettin OĞUZ Zelekli (11.06.2011 09:54:54)
  PAZAR ; Beyler allah aşkına pazar nezaman şahlanacak.İnanın pazarı şu tünelin ötesinde sıkışıp kalmasını hazmedemiyordum.Son zamanlarda pazar bana heyecan veriyor ama yetmiyor.Pazar daha çok şahlanmalı pazar çok ama çok farklı bir ilçedir.Ya şu pazarın kıymetini bilmeyenlere yazıklar olsun.Pazarımızı Rizenin en çok biline ve en gelişmiş ilçesi olmasını istiyoruz.Tüm yetkililer böyle düşünmelidir.
Pazarın kız kulesi dışarıdan gelen kaç misafir ziyaret ediyor.Pazarın Radarını kaç kişi biliyor.Pazarın serenderleri değirmenleri ve tüm eski tarihi bınaları bir bir yok oldu.Tutturmuşusuz bir ayder diye gidiyoruz.Aydere lafım yok aydere can kurban fakat pazarın her köyü bir ayder gibidir.
PAZAR İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞALIM.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 8448 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  21  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost