KÖYLER VE MAHALLELER TURNUVASI 10.GÜN
Pazar 5. Spor Şenliği kapsamında düzenlenen köyler ve mahalleler arası Futbol Turnuvasında bugün oynanan 2 müsabaka sonunda 2 takım daha çeyrek finale yükseldi.


24 Haziran 2011 Cuma
İlçe Kaymakamlığı ve Pazar Belediyesi tarafından ortaklaşa tertiplenen Pazar 5. Spor Şenliği kapsamında düzenlenen Köyler ve Mahalleler arası futbol turnuvasına Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Sentetik Yüzeyli Futbol Sahasında C grubunda bugün 2 karşılaşma oynandı. Maçlar sonunda Balıkçı (Zelek) Köyü grubunda birinci olarak, Derebaşı (Çukita) Köyü + Ocak (Sapu) Köyü karması ise ikinci olarak çeyrek finale yükselen takım oldular.

Turnuvanın onuncu gününde oynanan 2 müsabakada 10 gol atıldı.

Her iki karşılaşmayıda Ahmet Kaşif Karafilik'in yönettiği günün ilk karşılaşması Derebaşı (Çukita) köyü + Ocak (Sapu) Köyü karması ile Yemişli (İlastas) köyü arasında oynandı. Karşılaşmayı 2-0 önde götüren Yemişli Köyü ilerleyen dakikalarda oyundan düşünce maçı 4-2 kaybetti.Bu sonuçla çeyrek finale yükselen takım Derebaşı (Çukita) köyü + Ocak (Sapu) Köyü karması oldu.

Günün ikinci karşılaşmasında ise Irmak (Mamaçivat) köyü ile Balıkçı (Zelek) Köyü karşılaştı. Bu karşılaşmada üstün olan taraf Balıkçı (Zelek) Köyü kalesinde gol görmeden maçı 4-0 kazandı. Balıkçı (Zelek) Köyü gruptaki ilk maçını 3-0 kazanmasına rağmen 3 lisanslı futbolcu oynattığı gerekçesi ile 3-0 hükmen yenik sayılmıştı. O sonuca rağmen gruptaki diğer maçlarını kazanarak grup lideri olarak çeyrek finale yükseldi.

Turnuvada Pazartesi günü A ve D grubundan oynanacak 4 karşılaşmayla grup maçları tamamlanacak. Saat 14.00’da Tütüncüler ( Talvat) Köyü ile Hamidiye (Eski Trabzon) Köyü, saat 15.00’da Topluca (Mesemit) + Papatya (Papat) Köyleri karması ile Sessizdere (Papilat) Köyü, saat 16.00’da Orta Tütüncüler (Talvat) Köyü ile Zafer2 (Yukarı Bulep2) Mahallesi, saat 17.00’da Zafer1(Yukarı Bulep1) Mahallesi ile Akmescit (Carcivat) + Elmalık (Kuzika) Köyleri karması karşı karşıya gelecek.

C GRUBU PUAN DURUMU
      O G B M A Y Av P
1 ÇF Balıkçı Köyü 3 2 0 1 5 3 2 6
2 ÇF Derebaşı Köyü + Ocak Köyü 3 2 0 1 6 4 2 6
3   Irmak Köyü 3 1 0 2 4 6 -2 3
4   Yemişli Köyü 3 1 0 2 5 7 -2 3
NOT : Averajları eşit olan Balıkçı Köyü ekibi ile Derebaşı + Ocak Köyleri ekibinin sıralaması İkili averaja göre belirlenmiştir. 17.06.2011 Cuma günü Balıkçı Köyü ile Derebaşı + Ocak Köyleri karması arasındaki karşılaşma 1-0 Balıkçı Köyü takımının galibiyeti ile sona ermişti. Bu nedenle Balıkçı Köyü takımı grup birincisi, Derebaşı + Ocak Köyleri karması ise grup ikincisi oldu.

C GRUBU 1.'Sİ BALIKÇI ( ZELEK ) KÖYÜ

C GRUBU 2.'Sİ DEREBAŞI (ÇUKİTA) KÖYÜ + OCAK (SAPU) KÖYÜ KARMASI


Anahtar Kelimeler : pazar 5. spor şenliği
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6100 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  15  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost