KEMAL KILIÇDAROĞLU PAZAR'A GELİYOR
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın, Hopa'da ölen öğretmenin ailesini ve Rize'de hastanede tedavi gören koruma polisinini ziyaret edecek. Ayrıca İlçemiz Pazar'a da uğrayacak.


09 Haziran 2011 Perşembe
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Hopa mitingi sırasında çıkan olaylarda kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Metin Lokumcu'nun mezarını ziyaret ederek ailesine taziyelerini iletecek.

Kılıçdaroğlu yarın Hopa'ya gidecek. Olaylarda hayatını kaybeden emekli öğretmen Metin Lokumcu'nun mezarının ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu ardından Lokumcu'nun evine giderek ailesine taziyelerini iletecek. Kııçdaroğlu daha sonra yine aynı olayda ağır yaralan ve Rize Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi devam eden polis memuru Servet Erkan'ın ziyaret edecek ve geçmiş olsun dileklerini iletecek.

Bu arada Kılıçdaroğlu'nun İlçemiz Pazar'a gelerek halkla kucaklaşacağı belirtildi.


Anahtar Kelimeler : CHP Genel Başkanı , Kemal Kılıçdaroğlu
    
 
  Uğurşan AKTEPE (10.06.2011 17:42:05)
  Başbakana Hopada yapılan yapılmamalı ama, bu adamı en azından Pazarlı şehitlerimiz için protesto edilmeli.. Birçok pkk militanını partisinden milletvekili adayı yaptı.. YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ ( OSMAN PAMUKOĞLU Hak Ve Eşitlik Partisi
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1924 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  17  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost