İSTANBUL'DA PAZARSPOR'A DESTEK GECESİ
Pazarspor'a destek amacıyla İstanbul The Green Park Otel Bostancı’da gece düzenlenecek. Başkan Mustafa Taşkın'dan Pazarspor için destek çağrısı:


02 Şubat 2010 Salı
Yükselme Grubu’nda üst üste aldığı galibiyetlerle 2. Lig yolunda büyük bir heyecan yakalayan Pazarspor, destek amacıyla İstanbul’da Şubat ayının sonunda bir gece düzenleyecek.

Pazarspor Başkanı Mustafa Taşkın, büyük özverilerle ligde başarılı şekilde mücadelelerini devam ettirdiklerini belirterek, “Grup maçlarından lider olarak Play Off’a yükseldik. Burada ilk 2’ye girerek yeniden 2. Lig’e dönmeyi hedefliyoruz. Gerek teknik heyetimiz, gerek yönetim ve gerekse oyuncularımız; büyük fedakârlıklarla Pazar’ın adını yüksekte tutma mücadelesi veriyoruz. İddialı rakiplerle eşleştiğimiz Play Off’taki ilk iki maçımızı da kazandık. Bugünden sonra artık her maç final havasında oynanacak. Bu nedenle yakaladığımız bu önemli başarının devamını getirmek için kenetlenmek zorundayız.” dedi.

Başkan Taşkın, bu nedenle İstanbul’da geleneksel olarak düzenlenen destek gecelerine bir yenisini daha ekleyerek Pazarspor’a katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade ederek, “Kulübümüzün geleneksel olarak İstanbul’da düzenlediği destek gecesi etkinliği bu yıl 26 Şubat Cuma günü The Green Park Otel Bostancı’da yapılacak. Onursal Başkanımız Hüseyin Yangın’ın organize edeceği etkinliğimizin davetiyeleri Asbaşkanımız İbrahim Karabekir’den (Tel 0 216 326 28 02 ) temin edilebilir. Takımımızın yükselme gurubundaki başarısını desteklemek ve perçinlemek için İstanbul’daki Pazarspor’u gönülden sevenleri bir araya getirmek, onların manevi desteklerini almak için bu geceyi tertipledik. Dostlarımızın yapacakları katkılarla kulübümüzü güçlendirmek amacını taşıyan etkinliğimize geçmişte olduğu gibi bugün de en üst düzeyde katılım bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

    
 
  ender erdoğan (03.02.2010 19:44:12)
  inşallah başarırız.kdz ereğliden sevgiler............
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1557 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  18  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost