HÜSEYİN YANGIN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Pazarspor'un Onursal Başkanı Hüseyin Yangın, 25 Haziran'da yapılacak kongrede takımı 2. Lig'e çıkarmak için aday olduğunu açıkladı.


17 Haziran 2011 Cuma
Pazarspor Onursal Başkanı Hüseyin Yangın, takımı yeniden 2. Lig’e çıkarmak için başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Yangın, yaptığı açıklamada, 20 kişilik yönetimin oluşturulması anlamında başlattığı çalışmaların yüzde 90’ını tamamladığını ifade ederek, "Yeni bir oluşum meydana getirmek için başlatmış olduğum çalışmaların büyük bir bölümünü tamamladım. Bu yola çıkarken, öncelikle elini taşın altına koyabilecek, maddi ve manevi destek sağlayabilecek bir yönetim oluşturabilirsem aday olurum demiştim. Kaymakamlık, belediye ve ilgili kurumlardan bazı taleplerimiz oldu. Bu anlamda olumlu cevap ve taahhütler aldık. 20 kişilik yönetim kurulunun 17’sini teşekkül ettik. Benim en önemli taahhüdüm Pazarspor’un yeniden 2. Lig’e çıkması anlamında ortaya koyacağımız iradedir. İlk hedefimiz budur. Pazarspor bu sezon 2. Lig’e geri dönecektir. Kadro olarak yerel desteğin tam olması beni bu anlamda iddialı konuşturuyor. Ekibimiz de bu iradeye sahip. Pazarspor taraftarının da desteği ve sahiplenmesiyle ilk olarak futbol takımımızı 2. Lig’e taşıyacağız" ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler : Pazarspor Kongresi , Hüseyin Yangın
    
 
  münir bahadıroğlu (19.06.2011 02:26:59)
  sayin başkanım almiş olduğunuz kararinizi netten oğrendim sevindim bütün kalbimlen pazarspdrumuzu gelebileceği en sonnoktasina taşiyacağina inaniyorum şimdiden size ve yönetimde çalışacak arkadaşlara başarılar dilerim.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6249 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  21  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost