HALK BANKASI PAZAR ŞUBESİ HİZMETE AÇILDI
İlçemiz Pazar'da daha önce şubesini kapatan Halk Bankası, yeniden şube açarak hizmet vermeye başladı.


09 Haziran 2011 Perşembe
Halk Bankası 9 yıllık aradan sonra yeniden Pazar ilçesinde açtığı şube ile hizmet vermeye başladı. Karadeniz Caddesi üzerindeki şube açılışına Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Belediye Başkanı Ahmet Basa, üst düzey bürokratlar, sivil toplum temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde konuşan Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Halk Bankası’nın yeniden yapılandıktan sonra gerçekten bir evrim geçirdiğini, şu anda ticari bankacılığın bütün ürünlerini sunan bir banka haline geldiğini ifade ederek, şöyle konuştu: "Ekonomik istikrarın bize sağladığı imkânları olumlu kullandık. Şimdi kapatılan şubelerimizi tek tek yeniden hizmet vermeye başlıyoruz. Bu doğrultuda 748. şubemizi Pazar’a açıyoruz. Bundan büyük bir mutluluk ve kıvanç duyuyoruz. Pazarlılarda bizi yalnız bırakmasınlar, şubemizi bütün Pazarlılara teslim ediyoruz. Bundan sonra onların emir ve gözetimi altında olacaklar."

Halk Bankası'nın bir şubesinin de ilçelerinde açılmasının esnaf için çok iyi olduğunu ifade eden Pazar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve kefalet kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç, "Halk Bankası Şubesi açılması ile esnafımızın kooperatif kredileri, ucuz kredi işleri başlayacaktır. Bu tür işlemler ilçemizde banka olmadığı için komşu ilçelere gidip gelmek zorunda kalıyorduk. Şimdi ise açılan şubede işler daha rahat yürüyecek. Esnaf bankası olarak bilinen Halk Bankası’nın Pazar’ımıza hayırlı olsun" dedi.


Anahtar Kelimeler : Pazar Halk Bankası Şubesi , Halk Bankası Pazar Şubesi
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2575 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost