ESNAF ODASI'NDAN HALK BANAKASI'NA ZİYARET
Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turgut Sağbaş ile yönetim kurulu üyeleri, yeni açılan Halkbank Şubesi'ne ziyarette bulundular.


14 Haziran 2011 Salı
9 yıl aradan sonra Pazar'da hizmete açılan Halkbank Şubesi'ne ziyarette bulunan Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turgut Sağbaş ve yönetim kurulu üyelerini Pazar şube Müdürü Nedim Kandemir karşıladı.

Ziyarette Halkbank Çayeli Şube Müdürü Salih Küçüköner de hazır bulundu.

Aynı zamanda Pazarlı olan Halk Bankası Şube Müdürü Nedim Kandemir, kendi ilçesinde görev almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Pazar'da Halkbank'ın hizmete girmesine en çok ben sevindim. hemşehrilerimize hizmet sunabilme anlamında, kendi memleketimde görev yapacak olmaktan da ayrıca mutluyum. Bankacılık sektörü hızla profesyonel bir yapıya kavuşmaktadır. Bizler de esnafımızın her zaman yanında olacağız. Esnaf Odamızın bu ziyaretinden memnun oldum" ifadelerini kullandı.

Müdür Kandemir, Pazarlı esnafların çevre ilçelerdeki Halkbank Şubelerinde bulunan hesaplarının da ayın 1'i itibariyle Pazar Şubesine aktarılacağını kaydetti.

Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turgut Sağbaş ise, Müdür Kandemir'e başarılar dileyerek, "Pazar'da 9 yıl önce şubenin kapatılma kararı çıktığında verilen mücadelede maalesef başarı sağlanamamıştı. Bize göre şubenin kapatılması yanlıştı. Bugün Pazar'da 9 yıl aradan sonra kapanan şubenin yeniden açılması büyük bir isabet olmuştur" dedi.


Anahtar Kelimeler : Pazar Esnaf Odası , Halk Bankası Pazar Şubesi
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2287 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  15  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost