Ana Sayfa Haberler Foto Galeri Neler Yeni Okul Hatıraları Ziyaretçi Defteri  
    Genel Tanıtım
    Önemli Telefonlar
    Video Köşesi
    Mahallelerimiz
    Köylerimiz
    Okullarımız
    Yöresel Değerlerimiz
    Yöremizde Turizm
    Köşe Yazıları
    Sizden Gelenler
    Rizeli Şehitlerimiz
    Canlı Şehir Kameraları
    Gazeteler
 
Sitemizi rizepazar adlı kişiyi Twitter'da takip et'den Takib edebilirsiniz...
 
 
KAÇKAR DEVLET HASTANESİ AÇILDI
Pazar ilçesi Hamidiye mevkisinde yapımı tamamlanan 150 yatak kapasiteli Kaçkar Devlet Hastanesi bugünden itibaren hizmet vermeye başladı.

21 Şubat 2011 Pazartesi
CENGİZ YILDIRIM - Pazar ve Ardeşen Devlet Hastanelerinin kapandığı ve buralarda hastalara hiçbir şekilde hizmet verilmeyeceği belirtilirken, Pazar Devlet Hastanesi ile Ardeşen Devlet Hastanesi birleştirilerek Kaçkar Devlet Hastanesi adıyla tüm bölge halkına hizmet vermeye başladı.

Hastane Başhekimi Ali Özdemir, yaptığı açıklamada, son derece modern olan hastanede 5 ameliyathane, 4 doğum salonu, 14 yataklı yoğun bakım ünitesi, 18 yataklı diyaliz servisi, acil servis, 36 poliklinik odası, 7 servis katı, 52 çift ve 24 tek yataklı hasta odası bulunduğunu belirtti.

Tüm odalarda merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri bulunduğunu ifade eden Özdemir, "Hastanemizde genel cerrahi, dahiliye, çocuk, kadın doğum, üroloji, ortopedi, kulak burun boğaz, göz ve enfeksiyon hastalıkları uzmanları ile birlikte hizmete başladık. Yine Bakanlığımıza yapılan talebimiz doğrultusunda, son doktor atamalarında dahiliye, çocuk, nöroloji, kardiyoloji ve radyoloji uzmanlarının da tayinleri çıkmış olup, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz ise 15 Marta kadar bu doktorların göreve başlamasıyla eksiklerimizin büyük bir bölümü tamamlanmış olacak dedi.

Kaçkar Devlet Hastanesi telefon numaraları: 0464 623 59 59 - 623 55 15 - 623 55 16 Fax: 0464 623 55 96


Uzman doktor başta olmak üzere gerek personel, gerekse modern tıbbi cihaz ve donanım açısından sürekli en iyi seviyede olmak için çalışmalarının süreceğini kaydeden Özdemir, "Hastanemiz daha tam manasıyla bütün teknik ve eleman kapasiteli çalışır durumda değildir. Bu, yeni olmanın verdiği bir durumdur. Umarım bunlar da en kısa zamanda neticelenir ve hastanemiz milletimize tam kapasiteyle hizmet vermeye başlar. Şu anda vatandaşlarımız hiçbir şekilde mağdur edilmeyecek. Amacımız her zaman olduğu gibi en kaliteli ve en güzel sağlık hizmeti vermek olacak. Hastanemiz vatandaşlarımıza hayırlı olsun" diye konuştu.


Anahtar Kelimeler :